OSP
PRZYDONICA

Uroczystość nadania sztandaru naszej jednostce

W niedzielę 23 sierpnia 2017 r.  nasza jednostka przeżywała obchody jubileuszu 15 lecia istnienia oraz uroczystość nadania sztandaru. Całość rozpoczęła Msza Św., następnie przemaszerowano na plac przed remizę gdzie odbyła się ceremonia poświęcenia i wręczenia sztandaru. Po części oficjalnej, z myślą o mieszkańcach rozpoczął się V Festyn Strażacki, a nim jak zwykle wiele atrakcji: pokaz musztry paradnej, wystawa sprzętu wojskowego, pokaz wyszkolenia psów ratowniczych, loteria fantowa, pokaz działań ratowniczych, występy zespołów muzycznych, zabawa taneczna.
Serdecznie dziękujemy Orkiestrze Dętej z Rożnowa. Mimo iż warunki pogodowe przeszkodziły w zaprezentowaniu całego programu, orkiestra pod przewodnictwem Pana Stanisława Zięby zdecydowanie uświetniła naszą uroczystość.

Jeszcze raz wszystkim obecnym dziękujemy za wzięcie udziału.